contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

Amurica-6.jpg

TANEČNÉ VYSTÚPENIA

PONÚKAME VÁM TANEČNÝ PROJEKT

                                                          

1476607_414993831960887_412831256_n.jpg

 

 

Sme profesionáli...

Na trhu pôsobíme už 10 rokov nielen na Slovensku, ale i v zahraničí.. (Turecko, Omán, Grécko, Brazília, Rakúsko, česká republika, Maďarsko .. )

Spolupracujeme s profesionálmi, náš team tvoria tanečnice, ktoré zdieľali stage s top hviezdami slovenského showbiznisu ( Majk Spirit, Rytmus,.. )

Naše show pravidelne prezentujeme pre rôzne agentúry, hotely, kultúrne strediská a v eventovej oblasti máme bohaté skúsenosti. 

Našu ponuku tvorí kompletné portfólio tanečných produkcií s jedinečnými kostýmami.

Na mieru Vám ušijeme vystúpenie, prípadne pripravíme interaktívnu show, pri ktorej Vás naši lektori naučia nielen tancovať, ale uvedú Vás priamo do epicentra kubánskej salsy, horúcej brazílskej samby, vtiahneme Vás do víru horúčky sobotňajšej noci a roztočíme poriadne Disco...