contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun jpg.jpg

TANEČNÁ ŠKOLA

Vitajte v tanečnej škole PEGAFUN

Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na spoločenský tanec od začiatočníkov až po súťažnú úroveň. 

Škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších.

Ponúkame Vám pravidelné tanečné KURZY a KRÚŽKY počas celého roka, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých.

Súčasťou školy je fitness zóna FITAREA PEGAFUN a vyhľadávaný fitness pri tyči POLE FITNESS známy aj ako POLE DANCE. 

 

 

Tanečnú školu PEGAFUN DANCE GROUP založil v roku 2008 Ivan Martinec. Vo svojej tanečnej kariére dosiahol najvyššiu medzinárodnú tanečnú kategóriu „S“ . Pred založením tanečnej školy na Slovensku tancoval a učil v tanečných školách v zahraničí, na Kréte, v Brazílii, Holandsku, Grécku, Francúzsku, Saudskej Arábii – Omán.

Ivan Martinec je skúsený tréner tanečného športu 2. kvalifikačného stupňa a rozhodca súťaží v tanečnom športe. Tanečnú školu vedie  s tímom tanečných lektorov s mnohými oceneniami v tanečnom športe a vo svete fitness. 

 

Zodpovedný a profesionálny prístup k učeniu, dôraz na kvalitu i individuálny prístup ku každému dieťaťu, či dospelému záujemcovi, sú krédom našej tanečnej školy. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a tešíme sa na Vás na tanečných a fitness lekciách.

 

  Ivan Martinec

          a koletív tanečnej školy

 
visit_us_on_facebook m.jpg
 

Naši partneri