contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun jpg.jpg

TANEČNÁ ŠKOLA A POHYBOVÉ CENTRUM

Vitajte v PEGAFUN

Sme pohybové centrum, ktoré sa zameriava na spoločenský tanec od začiatočníkov až po súťažnú úroveň. V poslednej dobe sme rozšírili svoje pôsobenie aj na pohybové aktivity, kondičné cvičenia, lekcie pole fitness, rehabilitačné cvičenia a lekcie pre širokú verejnosť. Chceme tak prispôsobiť našu ponuku potrebám našich klientov a vytvoriť tak možnosti pre pohyb celej rodiny. Každý si u nás nájde to svoje naším mottom je "aktivita pre celú rodinu"   

Ponúkame Vám pravidelné tanečné KURZY a KRÚŽKY počas celého roka, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, POLE FITNESS (silová akrobacia na tyči), cvičenia SM SYSTÉM pre relax a rehabilitáciu.. 

 

Tanečnú školu PEGAFUN DANCE GROUP založil v roku 2008 Ivan Martinec.

Vo svojej tanečnej kariére dosiahol najvyššiu medzinárodnú tanečnú kategóriu „S“ . Pred založením tanečnej školy na Slovensku tancoval a učil v tanečných školách v zahraničí, na Kréte, v Brazílii, Holandsku, Grécku, Francúzsku, Saudskej Arábii – Omán.

Ivan Martinec je skúsený tréner tanečného športu 2. kvalifikačného stupňa a rozhodca súťaží v tanečnom športe.

Naším cieľom je vybudovanie komunity, ktorá fandí pohybu, zdravému životnému štýlu a snaží sa zdravé pohybové návyky budovať u detí už v útlom veku . 

 

Zodpovedný a profesionálny prístup našich lektorov k učeniu, dôraz na kvalitu a individuálny prístup ku každému dieťaťu, či dospelému klientovi, sú pevným základom našej tanečnej školy. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a tešíme sa na Vás na našich lekciách.

 

  Ivan Martinec

          a kolektív tanečnej školy

 
 

Naši partneri