contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

TABATA

TABATA je štvorminútový intervalový tréning, pod vznik ktorého sa podpísal japonský profesor Izumi Tabata.

Tabatu využívajú v rámci svojich tréningov profesionálni športovci, bežní ľudia v posilňovniach a výnimkou nie sú ani milovníci rozličných skupinových cvičení. Čo je však isté, správne vykonaná tabata je zárukou spálenia vysokého množstva kalórií a zároveň sa týmto typom tréningu precvičia všetky svalové partie. Počas jednej štvorminútovej tabaty je možné spáliť toľko energie, ako pri dlhšom čase strávenom bicyklovaním či joggingom v rovnakej intenzite. To však nie je všetko, pretože aj po ukončení tabaty prebieha spaľovanie kalórií ešte ďalších 12 hodín .

Podstatou tabaty je intenzívny intervalový tréning, ktorý pozostáva z 20 sekúnd maximálnej aktivity a 10 sekúnd odpočinku opakujúcich sa za sebou 8-krát. To znamená, že jedna tabata trvá 4 minúty. Za 20-30 minút možno týmto spôsobom precvičiť a vyformovať celé telo.

LEKTOR: Pali Vígľaš

KEDY: streda o 18.00 hod.

Na lekcie je možné zakúpiť permanentku alebo jednovstup.

ROZVRH (viac tu...)  CENNÍK (viac tu...)