contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun png.png

SVADOBNÝ TANEC

Svadobné lekcie sú vytvorené pre páry, ktoré majú pred svadbou a radi by sa naučili tancovať alebo by chceli zaujať niečim špeciálnym. V tomto prípade Vám ponúkame na výber svadobný balíček alebo individuálne lekcie.

Svadobný balíček: Dokážeme Vám vymyslieť a postaviť Vás svadobný tanec podľa Vašich predstáv alebo to môžete nechať na nás. Svadobný balíček obsahuje 5 hodín na naučenie choreografie. Choreografia je stavaná buď na Váš hudobný výber alebo Vám pripravíme hudobný mix.

Individuálne lekcie: Ak nechcete nevšedný svadobný tanec ale uprednostňujete klasiku, siahnite po individuálnych lekciách. Obsah lekcie je na vzájomnej dohode a prispôsobený Vašim požiadavkám. Jedna lekcia trvá 45 až 60 minút.

Pri lekciách svadobného tanca sa lektor venuje len Vám a na tanečnej sále máte súkromie, pretože v danom čase je tanečná sála vyhradená len pre Vás.

LEKTOR: Kristína Grilusová

KEDY: individuálne hodiny podľa dohody

CENNÍK (viac tu...)

  • telefonicky: 0910 198 321