contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun png.png

SUPER MINI DANCE

SUPER MINI DANCE -  krúžok pre najmenších tanečníkov od dvoch do troch rokov.

Máte pocit, že vaše dieťa má záujem o pohyb a tanec? Reaguje na hudbu pohybom? Nechajte rozvinúť jeho talent v tanečno – pohybovej prípravke. 

Výuka prebieha hravou a nenásilnou formou, aby detičky sa dobre cítili a chceli sa prirodzene v tanci rozvíjať. Do výuky sme zaradili hry, tancovanie na rôzne básničky a riekanky. Deti sa učia ľahké tanečné zostavičky, učia sa vnímať telo, koordinovať jednotlivé časti tela, orientovať sa v priestore, základy rytmiky, cítiť hudbu, muzikálnosti a kreativite.

Zo skúseností vieme, že dieťa, ktoré prejde základnou pohybovou prípravou, sa neskôr v špecializovaných krúžkoch spoločenského či moderného tanca ľahšie učí kroky, ovláda svoje telo a priestor, intenzívnejšie sa koncentruje a získa najlepšie predpoklady pre efektívne tancovanie.

!!!!Na krúžok je dôležité sa registrovať a rezervovať si miesto v online rezervačnom systéme TU:
 

DÔLEŽITÉ: 

Veľmi by sme Vás chceli požiadať o dodržiavanie nasledujúcich pravidiel počas Super mini dance. Je to nevyhnutné, aby sme i takto maličkým detičkám mohli odovzdať čo najviac, aby sme u nich vytvorili návyky, ktoré neskôr zúžitkujú na krúžkoch, či v škôlke a v škole.

  1. Nakoľko super mini dance je krúžok pre veľmi maličké deti, na krúžok majú vstup povolení aj rodičia, nie však celá rodina! Prosíme dodržiavajte podmienku 1 dieťa – 1 rodič.

  2. Prosíme rodičov, aby počas lekcie nenarušovali chod lekcie, nerozprávali sa medzi sebou, ak chceme, aby detičky spolupracovali. Veľmi to ruší lekciu.

  3. Prosíme, aby na krúžku detičky nekonzumovali žiadne jedlo. Chrumky, tyčinky, keksíky nie sú povolené. Krúžok trvá 30 min, pokúste sa, aby naň Vaše dieťatko nešlo hladné, a pokiaľ možno vydržalo bez jedla 30 minút. Samozrejme detičky môžu mať so sebou fľašku s vodou.

  4. Poprosíme ďalej, aby detičky nenosili so sebou na lekciu žiadne hračky, ktoré ich zbytočne rozptyľujú a odvádzajú pozornosť od lekcie.

  5. Krúžok trvá 30 min. Snažili sme sa pre detičky mať krúžok 45 min, nefunguje to, nakoľko tak maličké detičky neudržia pozornosť viac ako 30 min. Zvyšných 15 min už vôbec nespolupracovali. Rozhodli sme sa preto, že trvanie 30 minút je optimálne.

LEKTOR: Radka Kotyrová

Krúžok trvá 30 min. a koná sa 1x do týždňa podľa rozvrhu

Permanentka 4 vstupy je platná 8 týždňov.

KEDY:

  • Pondelok 16:20

ROZVRH (tu...)  CENNÍK (tu...)