contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

PRIHLÁŠKA na POLE FITNESS

označte svoj záujem:
označte všetky časy, kedy Vám kurz typu LEVEL vyhovuje:
(kurz sa konáva vždy 1x do týždňa v rovnakom čase)
 

*povinné polia

Súhlas so spracovaním osobných údajov: Záujemca poskytnutím kontaktu na svoju osobu vyjadruje svoj súhlas so spracovaním osobných údajov (meno, priezvisko, telefón a email) v zmysle ust. § 11 odst. 1 platného zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov pre marketingové účely org. PEGAFUN DANCE GROUP o. z., Šoltésovej 25, 036 01 Martin, IČO: 42069777. Osobné údaje môžu byť spracované max. po dobu 10 rokov. Osobné údaje sa organizácia zaväzuje chrániť v súlade s platnou legislatívou.