contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

POWER YOGA

POWER YOGA

32104513_10214321561747248_7494884206883897344_n.jpg

Power yoga – štýl cvičenia pre psychickú i fyzickú kondíciu.

Power yoga je systém cvičenia vyvinutý z klasickej jogy. Bližšie charakterizovať by sme ju mohli ako výber a súhrn pozícií kombinovaných do systému sily a natiahnutia. Tento systém zároveň využíva strečingové a rehabilitačné metódy. Tento druh cvičenia využíva jednotlivé základné pozície z jogy, ktoré sú chronologicky zoradené v dynamickom slede za sebou. Cvičenie prebieha v pokojnom tempe, ktoré je dôležité pre zaujatie a zvládnutie správne technicky prevedených pozícii s dôrazom na kvalitu dýchania. Powerjoga ako štýl cvičenia je oslobodená od klasickej filozofie jogy a venuje sa prioritne fyzickému aspektu. Ale keďže telo nejde oddeliť od mysle a emócií, táto metóda pôsobí zároveň na vnútorný rozvoj osobnosti a duševnú koncentráciu. Celkovo systém jogy a power yogy vychádza z princípu psycho – fyzického tréningu, ktorého podstata je, že pri pohybe musí celé telo spolupracovať a nie je to len práca jedného svalu, či svalovej skupiny.

POWER YOGA - Cvičenie pre ženy, mužov bez rozdielu veku. Cvičenie pre kondíciu, silu a energiu. Cvičenie pre potreby súčasnej doby.

LEKTOR: Lucia Revús

KEDY:

ROZVRH (viac tu...)  CENNÍK (viac tu...)