contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

ŠPORTOVÁ POHYBOVÁ PRÍPRAVA

ŠPORTOVÁ POHYBOVÁ PRÍPRAVA

IMG_2038.jpg

Športová pohybová príprava je zameraná pre deti od 4-8 rokov. Aj pre chlapcov !

OBSAH:

  • trénovanie správneho držania tela

  • základne lokomočné pohyby (chodza, beh, skok, lezenie...)

  • precvičovanie obratnosti, rovnováhy tela

  • základy športovej gymnastiky (príprava na mostík, sviečku, kotúľ, stojku, šnúru, rozštep )

  • prúdové cvičenia (prekážková dráha - lano, lavička, kolky, lopta...)

  • pohybové hry

    Ideálny krúžok pre zlepšenie držania tela, trénovanie kondície, rozvoj sily, zlepšenie flexibility u detí. Ak nehľadáte súťažnú formu gymnastiky, ale zároveň chcete, aby Vaše dieťa budovalo základy na budúce športovanie, výborne sa zabavilo a vybilo prebytočnú energiu - je toto ideálna záujmová činnosť.

Krúžok trvá 60 min. a koná sa 1x do týždňa podľa rozvrhu

LEKTOR: Matúš Verbovský

KEDY: pondelok 16:00

ROZVRH (viac tu...)  CENNÍK (viac tu...)   

Prihlásenie do krúžku je možné aj priebežne, počas roka v prípade, že je na krúžku voľné miesto. Krúžok prebieha raz týždenne. Po skúsenostiach z minulých sezón upozorňujeme, že členské sa uhrádza raz mesačne, bez ohľadu na chorobnosť. V prípade PN dlhšej ako 4 týždne s potvrdením od lekára, je možné členské zohľadniť.
Úhradou členského máte samozrejme prioritne nárok na miesto v krúžku, neuhradením členského, žiaľ miesto zaniká a posúva sa náhradníkom, ktorý čakajú na krúžok. Odhlásenie z krúžku je nutné oznámiť 2 týždne pred plánovaným ukončením.