contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun png.png

AKTUÁLNE

Začíname už v septembri!

Prihlasovanie na nový školský rok 2019/2020 je spustené.Pegafun_Pole_Leto.jpg

Letné lekcie Pole Fitness

Aj počas prázdninových mesiacov prebiehajú lekcie Pole Fitness pre malé aj veľké tanečníčky. Nezáleží, či ste u nás ako doma, alebo sa rozhodnete skúsiť pole dance po prvýkrát, stačí si rezervovať miesto na hodine a prísť! Tešíme sa na Vás :-)


sm system uni.jpg

kurzy
SM SYSTÉM

Skupinové lekcie s fyzioterapeutom sú riešením Vašich bolestí chrbtice, či problémov s pohybovým aparátomVianočný večierok PegaFun 17.12.2015

Vianočný večierok PegaFun 18.12.2014

Bežný deň v tanečnej škole PegaFun