contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

Cardio Express

IMG_3971.jpeg

 Chceš schudnúť a zvýšiť si svoje sebavedomie? Si na správnom mieste! V tanečnom štúdiu Pegafun sa Ti podarí zvýšiť nie len to ale aj posilniť svalstvo rôznej problémovej partie a zvýšiť svoju kondíciu. Neváhaj a zacvič si s nami už od októbra!

Cardio Express je zamerané cvičenie pre ženy v rôznom veku, ktoré majú rady cvičenia spojené s hudbou. Hodina obsahuje rozličné cvičenia, posilňovacie cvičenia na všetky časti tela a hlavne sa zameriava na spaľovanie tukov.

Tréner:

Valéria Polotniak

Kedy?

Utorok ráno 7:30 hod.

Cena: 20 EUR / mesiac

Pre viac informácií nás kontaktujte:

0918 287 449