contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

TANCUJ TANCUJ, VYKRÚCAJ -Ľudový tanec

Ľudové tance pre dospelých

ludovky.jpg

TANCUJ, TANCUJ, VYKRÚCAJ ….

ĽUDOVÝ TANEC pre dospelých

Ľudové tance sú našou tradíciou . Na lekciách ľudového tanca sa naučíte zaujímavé kroky a choreografie z jednotlivých regiónov Slovenska. Každý región má svoje osobné a vlastné charakteristické prvky, zvyky, či odev. Aj vďaka tomu Vás čaká veľká rozmanitosť tancov, naučíte sa tance z 5ich regiónov Slovenska ( Turiec, Terchová, Horehronie, Detva, cigánske tance )
Na hodinách si nie len dobre zatancujete, ale sa isto aj dobre zabavíte, lekcie bdú celkom určite o smiechu a dobrej nálade, a v neposlednom rade spálite aj nejaké tie kalórie, keďže vieme, že náš tradičný folklór je naozaj temperamentný tanec.

KEDY ? nový kurz od 26.3, utorok a piatok od 18:00

LEKTORKA :
Martina Pienčáková (bývalá tanečnica a sólistka folklórneho súboru Turiec)
ČO NA SEBA ?
tričko, prípadne trikot, dress, a samozrejme sukňu čo sa dobre točí :-), balerínky, piškóty

cena kurzu: 39€/ 5 týždňov/lekcie 2 x do týždňa