contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun jpg.jpg

DENNÉ LETNÉ TÁBORY 2019

denné tábory počas letných prázdnin pre Vaše deti

DENNÉ LETNÉ TÁBORY 2019

tabory uvod.jpg

blížia sa letné prázdniny a vy musíte do práce?

Máme riešenie, postrážime Vaše ratolesti oni zažijú kopec letných dobrodružstiev. 
Čo je najdôležitejšie, deti naplno využijú voľný čas, niečo nové sa naučia a nadviažu nové priateľstvá.

Počas táboru si Vaše deti užijú:

 • program s animátormi

 • edukačný program, jazykové vzdelávanie (Angličtina, Španielčina)

 • tvorivé dielne

 • tanec

 • pohyb a šport

 • výlety do okolia

 • návšteva múzeí, parkov, ihriska

...a hlavne veľa, veľa zábavy

 Veková skupina:

 • 6 – 13 rokov

Priestory:

 • disponujeme novými priestormi v centre mesta (nad predaňou Humana, oproti UniCredit Bank)

 • 4 tanečné sály

 • vlastné parkovanie v centre priamo za budovou, výhodná poloha v centre mesta, 1 min. vzdialený park P.O Hviezdoslava, 50 m od shopping centra Galéria

 • pre Vaše deti počas táborov chceme len to najlepšie a preto budu môcť detičky využívať komunitnú záhradu a priestory koučovne Oz DADALA (www.dadala.sk), kde budú môcť tráviť čas, vyrábať rôzne skvelé veci bylinkové označenia, domčeky pre hmyz, zakúsiť starostlivosť o záhradu, či zasadiť niečo ...
  ďakujeme Oz Dadala

Strava:

 • stravovanie zabezpečené v reštaurácii Česká Hospoda (20m od tanečnej školy), výber z 3 jedál – denné menu

 • v prípade potreby možnosť objednania špeciálnych diét, prípadne výnimiek stravy (vegetariánska, bezlepková, bezlaktózová atď.) - výnimky v strave je nutné hlásiť vopred

Čas:

 • turnus začína vždy v pondelok a končí v piatok

 • trvá každý deň od 8.00 do 16.00

 • deti je možné priniesť už od 7.30

 • pre deti je možné prísť až do 17.00

Cena:

 • 25 € / deň / dieťa

 • 95 € / turnus / dieťa

  • cena zahŕňa: program, obed, desiatu, olovrant a pitný režim

  • poplatok za tábor je potrebné uhradiť najneskôr tri týždne pred začatím tábora

  • pri zrušení rezervácie menej ako 7 dní pred začiatkom – storno poplatok 100 % z celkovej sumy

Turnusy: (program a tematika táborov je momentálne orientačná, definitívny program upresníme začiatkom júna)

TURNUS A: 1.7 – 5.7 - Von  z mesta, spoznaj mesto v ktorom žiješ
TURNUS B: 8.7 – 12.7 - Športiaci - V zdravom tele zdravý duch
TURNUS C: 15.7 – 19.7 - Indiánske tajomstvo
TURNUS D: 22.7 – 26.7 - Tancom žije celý svet
TURNUS E: 29.7 - 2.8 - Hravé zvieratká
TURNUS F: 5.8 – 9.8 - Divadelný tábor
TURNUS G: 12.8 – 16.8 - Buď tvorivý tvor
TURNUS H: 19.8 – 23.8 - Pátrači
TURNUS I: 26.8 - 30.8 - Divadelný tábor


Kapacita je obmedzená, rezervujte si prosím miesto včas.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky na nižšie uvedených kontaktoch. 

Na prihlásenie použite elektronickú prihlášku.

info: 0905 181 196 alebo manager@pegafun.sk

V prípade záujmu o viac turnusov, odošlite prihlášku na každý turnus osobitne.


POPISY  a PROGRAM TURNUSOV 

(Zmena programu vyhradená. Vyhradzujeme si právo prispôsobiť program poveternostným podmienkam.)

turnus a.jpg

TURNUS A: 1.7 – 5.7

Von z mesta, spoznaj mesto v ktorom žiješ

Tábor o spoznávaní mesta, v ktorom žijeme. Vedeli ste, že máme v Mt botanickú záhradu? Koľko múzeí nájdeš v našom meste?

Čo všetko sa v Martine dialo v minulosti, alebo trochu z histórie aké slávne osobnosti pochádzajú z Martina ?
Odhalíme skryté príbehy nášho mesta.

Tento tábor je jednoducho o tom, čo všetko ste ešte o Martine nevedeli, čaká nás  výlety do prírody, do múzea, do skanzenu, k potoku i do neďalekej doliny, zažijete veľa dobrodružstiev a skvelých výletov.

Tábor začína spoznávaním kolektívu, pokračuje každým dňom rozcvičkou a pohybovým aktivitami, neskôr vyrazíme za poznaním a vedomosťami. K tomu samozrejme zábavné kvízy a veselé edukatívne a pohybové hry, ihrisko i voľná zábava.


športiaci.jpg

TURNUS B: 8.7 – 12.7

Športiaci - V zdravom tele zdravý duch

Športové, pohybové a súťažné aktivity pre všetkých.
Deti si počas týždňa prejdú športovými aktivitami rôzneho druhu. Či už ako klasickými loptovými hrami, ale aj netradičnými, ako sú rôzne raketové športy alebo frisbee. Spolu s našimi animátormi si prejdú aj ľahkú gymnastiku a atletiku. Pomocou koordinačných cvičení si spoločne zlepšia motoriku a celkovú stabilitu tela, budú sa učiť, ako mať zdravý chrbátik a pevné bruško.
Po výdatnom obede si vždy oddýchneme a naučíme sa relaxačné cvičenia. Aby sme sa vyhli boliestkam známym ako svalovica, ukážeme si správny strečing, teda – ako si dobre ponaťahovať nožičky a ručičky tak, aby nás nič nebolelo.
Jeden deň sa vyšantíme v bazéne v Jasenskej doline a určite sa prejdeme chodníkom zdravia popri Turci. Naučíme sa niečo o zdravom jedle, spoločne pripravíme zdravú desiatu, či dobrý šalátik. Každý dobrý športovec samozrejme na záver  vždy získa medailu a diplom.

animátori: MARTIN ZACHAR, BARBORA ŠIMOVÁ


TURNUS C: 15.7 – 19.7

Indiánske tajomstvo

Príď k nám, do našej indiánskej obce a staň sa na chvíľu jedným z nás. U nás to žije, sme v plnom prúde chystania osláv Veľkých duchov, potrebujeme pomôcť s prípravou táborovej piesne a táborového indiánskeho tanca, čaká nás kopec práce s výrobou dekorácií na túto slávnosť.

Vyrobíme indiánske típí. Objavíme múdrosť lesa vydáme sa do prírody pre liečivé bylinky, spoznáme čo ukrýva les, čo sa v lese jesť smie a čo nie, naučíme sa o liečivej sile byliniek a niečo o tajomstvách lesa. Budeme sa učiť plaziť a zakrádať nečujne po lese, aby sme nevyplašili jeho obyvateľov. Ako sa číta mapa? A  ako sa orientovať? to všetko s nami rýchlo zistíš.
Skúsime jazdiť na koňoch a spoznáme zvieratá.
Ručné práce nás tiež neminú : korálkovanie, pletenie, šitie, kreslenie, strúhanie a lepenie

Vyrobíme si indiánsky totem, čelenky, lapač snov, či originálny indiánsky náramok priateľstva, bez ktorého žiadny indián nemôže byť. Kto sa teší ?

animátori: BARBORA ŠIMOVÁ, NINA BEŤÁKOVÁ, MAJKO


TURNUS D: 22.7 – 26.7

Tancom žije celý svet

Každý deň začneme rozcvičkou, aby sme pripravili naše telo na tanečný“ maratón“, naučíme sa niečo o tanci, vymyslíme si vlastný táborový tanec.
Zistíme si  niečo o histórii tanca ako a kedy vznikol, nakukneme aj do sveta etikety a slušného správania, ktoré k tancu určite patria. Naštudujeme si zaujímavosti o tanci a pohybe, pozrieme si vychytávky zo sveta tanca.
Vyrazíme do prírody, na výlet, opečieme špekáčiky a skúsime si ako vyzerá pravé piknikovanie.

animátori: MARTIN ZACHAR, ANDREA MARONOVÁ, FILIP ŠEVČÍK

turnus d.jpg

trunuse.jpg

TURNUS E: 29.7 - 2.8

Hravé Zvieratká

Ktoré dieťa nefascinujú zvieratá? Pozrieme sa aké druhy poznáme, aké zaujímavosti o zvieratách ešte nevieme, čo všetko zvieratá dokážu, posvietime si aj na zvieracích rekordmanov.

Zistíme aké zvieratá žijú v našom kraji a vydáme sa za nimi ... na farmu i na koníky, vyskúšame si na aj jazdenie na koňoch, či kŕmenie farmárskych zvieratiek.

Vyberieme sa i do lesa zistiť aké lesné zvery žijú  našom okolí a ktorých obyvateľov lesa by sme radšej stretnúť nechceli J

Opäť nezabudneme na pohyb a šport, vždy sa do sýtosti rozhýbeme zacvičíme si pre zdravie.

Čakajú nás  zábavné kvízy, aj veselé zvieratkové súťaže, a v neposlednom rade si vyrobíme aj niečo pre seba so zvieracou tematikou.

animátori: MARTIN ZACHAR, BARBORA ŠIMOVÁ


turnus fi.jpg

TURNUS F: 5.8 – 9.8

Divadelný tábor

Tábor plný divadla, dramaturgie a umenia s úžasným Martinom, ktorý sa venuje štúdiu na VŠMu a vo voľnom čase režíruje Žabokrecké ochotnícke divadlo.
Vyberieme sa do sveta rozprávok,  spoznáme divadlo i jeho zákulisie, objavíme rôzne druhy divadla, a veľa sa o nich naučíme. Nacvičíme jednoduché divadelné i pohybové etudy. K tomu sa vyberieme na piknik a výlet do prírody i do Kultúrneho domu, kde na vlastnej koži vyskúšame dosky, ktoré znamenajú svet,  alebo aj to, ako to vyzerá v zákulisí divadla.

Na každom tábore sa samozrejme hráme, súťažíme, trénujeme a nechýbajú ani zábavné rozprávkové kvízy.

animátori: MARTIN ZACHAR, ANDREA MARONOVÁ


TURNUS G: 12.8 – 16.8

Buď tvorivý tvor

K najprirodzenejším vlastnostiam dieťaťa patrí tvorivosť, spontánnosť, zvedavosť a záujem o všetko nové v živote. Usmerňovaná detská aktivita podporuje zodpovednosť detí, ich myslenie, nápady, kritiku. Hravou a zároveň náučnou formou si deti osvoja rôzne výtvarné a umelecké techniky, pričom rozvinú svoj prirodzený talent. Umožníme deťom, aby získali skúsenosť a osvojili si zručnosti pre tvorivú aktivitu.

Tvoriť sa dá rôzne a my si všetky tvorivé aktivity vyskúšame počas nášho kreatívneho tábora, Budeme recyklovať a tvoriť z nepotrebných materiálov. Na konci týždňa si vyrobíme náramky priateľstva, ktorými sa detičky navzájom môžu obdarovať. Popri tvorivých aktivitách nezabudneme aj na pohyb a vyšantíme sa na ihrisku, či vyberieme i na výlet s piknikom a zábavou, navštívime Jasenskú dolinu a rozprávkový chodník, zahráme sa na ihrisku v penzióne Babia hora.

animátori: NINA BEŤÁKOVÁ, ANDREA MARONOVÁ,

turnus g.jpg

TURNUS H: 19.8 – 23.8

Pátrači

Počas celého týždňa budeme pátrať po veľkej záhade za pomoci indícii, ktoré sú všade tam, kam sa počas dňa dostaneme. Stačí ich len hravo nájsť! Budeme sa premávať po ihrisku, navštívime však aj múzeum, či botanickú záhradu.
Precvičíme nielen telo, ale i hlavu pri záhadných otázkach tajomstvách a kvízoch.
V jeden deň  vyrazíme za pokladom i do Jasenskej doliny, rozprávkový chodník nás za ním zavedie, potom obed a šantenie v penzióne Babia hora . Takže pre všetkých, ktorí túžia po dobrodružstve – poďte s nami objavovať záhady.

animátori: NINA BEŤÁKOVÁ, ANDREA MARONOVÁ

turnus h.jpg

TURNUS I: 26.8 - 3.8

Divadelný tábor

Tábor plný divadla, dramaturgie a umenia s úžasným Martinom, ktorý sa venuje štúdiu na VŠMu a vo voľnom čase režíruje Žabokrecké ochotnícke divadlo.

Vyberieme sa do sveta rozprávok,  spoznáme divadlo i jeho zákulisie,  objavíme rôzne druhy divadla, a veľa sa o nich naučíme.

Nacvičíme jednoduché divadelné i pohybové etudy. K tomu sa vyberieme na piknik a  výlet do prírody, i do Kultúrneho domu, kde na vlastnej koži vyskúšame dosky, ktoré znamenajú svet,  alebo aj to, ako to vyzerá v zákulisí divadla.

Na každom tábore sa samozrejme hráme, súťažíme, trénujeme, a nechýbajú ani zábavné rozprávkové kvízy.

animátori: MARTIN ZACHAR, BARBORA ŠIMOVÁ

turnus fi.jpg