contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun png.png

LATINO LADIES

latino dance

LATINO LADIES - PRE ŽENY

Naučíte sa základné kroky latinsko amerických tancov ako sú brazílska Samba, kubánska Cha-cha, Salsa, Jive, Paso Doble či Rumba. Na každý  štýl si zatancujete krátke choreografie. 

Príďte sa naučiť nové tance, urobiť niečo pre seba a svoju postavu, užiť si zábavu v príjemnom prostredí vo večerných hodinách.

So sebou budete potrebovať len pohodlné oblečenie (tričko, top, legíny...), v ktorom sa príjemne cítite. Privítame, ak si prinesiete tanečnú sukňu či šatku, ktorá Vám pomôže lepšie precítiť tanečný pohyb. Nie je však podmienkou. Na obutie môžu byť tanečné topánky na opätku alebo aj tenisky. Nezabudnite si vhodný nápoj na pitný režim.

Kurz počas ktorého sa naučíte krátke choreografie k danému štýlu tanca, jednotlivé lekcie na seba nenadväzujú, na každej hodine sa naučíte novú choreografiu. Jedna lekcia trvá 60 minút.

LEKTOR: Filip Ševčík

Momentálne sú lekcie otvorené pre všetkých, čo si chcú lekciu napríklad len vyskúšať, prebieha prihlasovanie do kurzu.

KEDY: streda 19.00

štvrtok 19.00

ROZVRH (viac tu...)  CENNÍK (viac tu...) 

  • info telefonicky: 0918 287 449