contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun png.png

LATINO DANCE SÓLO

LATINO DANCE SÓLO - tanečný krúžok určený pre dievčatá a chlapcov od 8 rokov.

Krúžok LATINO DANCE SÓLO je nový krúžok zameraný na všeobecnú tanečno-pohybovú prípravu pre dievčatá a chlapcov so špeciálnym zameraním na techniku latinsko-amerických a štandardných tancov.

Tanečníci nepotrebujú na tréning tanečných partnerov!!! Je teda určený aj pre dievčatá, ktoré dlhšiu či kratšiu dobu nemajú tanečných partnerov, ale chcú sa ďalej zdokonalovať v tanečnom športe. 

 

LEKTOR: 

KEDY: 

Krúžok trvá 60 min. a koná sa 2x do týždňa podľa rozvrhu

ROZVRH (viac tu...)  CENNÍK (viac tu...)   

Prihlásenie do krúžku je možné aj priebežne, počas roka v prípade, že je na krúžku voľné miesto. Krúžok prebieha raz týždenne. Po skúsenostiach z minulých sezón upozorňujeme, že členské sa uhrádza raz mesačne, bez ohľadu na chorobnosť. V prípade PN dlhšej ako 4 týždne s potvrdením od lekára, je možné členské zohľadniť.
Úhradou členského máte samozrejme prioritne nárok na miesto v krúžku, neuhradením členského, žiaľ miesto zaniká a posúva sa náhradníkom, ktorý čakajú na krúžok. Odhlásenie z krúžku je nutné oznámiť 2 týždne pred plánovaným ukončením.

  • telefonicky:  0905 181 196