contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun png.png

TANEČNÝ KURZ PRE DOSPELÝCH

plesová príprava

plesova priprava.jpg

Potrebujete sa naučiť základné kroky jednotlivých tancov, či len zopakovať zabudnuté? Hľadáte miesto, kde sa môžete zdokonaliť vo svojom tanečnom umení, pretože Vás tanec baví? Alebo sa pripraviť na ples či inú spoločenskú udalosť spojenú s tancom?

Tanečný kurz pre dospelých je to, čo hľadáte.

Naučíme Vás tancovať tance štandardné, latinsko-americké a národno-spoločenské. Naučíme Vás správne držanie tela, aj ako správne držať partnerku. Zažijete zábavu i vtipné situácie pri učení sa nových krokov. Začiatočníci sa naučia základy a mierne pokročilí sa zas zdokonalia vo svojom tanečnom umení. To všetko v príjemnom prostredí tanečnej školy vo večerných hodinách. 

Aktívny pohyb tancom v príjemnom prostredí, pri dobrej hudbe a v skvelej atmosfére!!!

Je potrebné sa záväzne dopredu prihlásiť z dôvodu prijímania obmedzeného počtu.

LEKTOR: Kristína Grilusová, Jakub Brisuda

KEDY:

  • NOVÉ KURZY pokročilí - vždy v pondelok od 19:15, od 11.3.2019

  • NOVÝ TERMÍN: začiatočníci streda 19:15 od 27.3.2019, prihlasovanie spustené

    PRIJÍMAME predbežné REGISTRÁCIE záujemcov o nové kurzy .

ROZVRH (viac tu...)  CENNÍK (viac tu...)


 

do správy v prihláške uveďte aj MENO tanečného partnera * 

v prípade, že nemáte tanečného partnera, je možnosť si Vás evidovať ako záujemcu. Informujte sa telefonicky alebo na recepcia@pegafun.sk.