contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun jpg.jpg

KLASICKÝ TANEC

balet dospelí.jpg

Základy klasického tanca (baletu) 

Čo vás na hodine čaká a neminie? Naučíte sa základné baletné pozície, budete ovládať demiplié (polodrep) a tiež vás zasvätiíme do port de bras, teda pohybu paží.

Hodina je rozdelená do troch častí: cvičenia na zemi a rozcvička, v rámci ktorej sa pracuje s tanečnými a posilňovacími prvkami. Nasleduje cvičenie pri tyči - baletný tréning a na záver tanečné variácie vo voľnom priestore.

Na hodinách si vyskúšate základy techniky klasického tanca.

Naučíte sa správnemu držaniu tela, posilníte svalstvo a zdokonalíte sa v ladnosti a koordinácii pohybu vlastného tela. To všetko v sprievode klasickej hudby.

Cvičí sa v baletnej obuvi - tanečné cvičky.  Ideálnym oblečením sú legíny a obtiahnuté tričko alebo tanečný dres.

Cvičenie prebieha formou kurzu - 5 lekcií po 60 min ( 5 týždňov) 1x do týždňa podľa rozvrhu, vymeškané hodiny kurzu nie je možné si nahradiť.

LEKTOR: Jaroslava Michnová

KEDY: 

NOVÝ KURZ:

  • 12.2.2019, vždy v utorok od 18:20

V prípade zájmu si rezervujte svoje miesto, kapacita obmedzená.

ROZVRH (tu...)    CENNÍK (tu...)

  • telefonicky: 0905 181 196