contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

FIT DANCE

basic DANCE AEROBIC

FIT DANCE - basic DANCE AEROBIC

fitdance.jpg

Efektívny cardio tréning trochu inak. 

Zábavnou formou a jednoducho sa naučíte choreografie, je pri ktorých sa celkom určite zapotíte. Je to výborná forma cvičenia stvorená pre ženy, ktoré majú radi tanec s využitím prvkov jazzu a moderného tanca. Nielenže si vďaka nemu sformujete postavu, posilníte telo a zábavnou formou spálite množstvo kalórií, ale Vaša myseľ sa zbaví celodenného stresu a po cvičení sa budete cítiť plný pozitívnej energie. Zlepšuje nielen držanie tela, ohybnosť a ladnosť pohybov, ale zvýši Vám sebavedomie a dá Vám nový pocit ženskosti a zmyselnosti.

LEKTOR: Kristína Růžičková

KEDY:

  • od februára

    • štrvtok 18:00 hod.

INŠTRUKTOR: Kristína Růžičková 

INFO: 0905 181 196

Lekcie sú typu OPEN - nie je potrebné sa dopredu prihlasovať. Na lekcie je možné zakúpiť PERMANENTKU alebo jednovstup.

ROZVRH (viac tu...)  CENNÍK (viac tu...)