contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun jpg.jpg

BRUŠNÉ TANCE

belly dance

Belly.jpg

 

Brušné tance

Brušný tanec alebo BELLY DANCE je jednou z najstarších tanečných foriem. Vyvíjal sa stáročia spolu s rytmom a harmóniou. Svoje korene má v starovekých kultúrach Blízkeho Východu a odtiaľ sa rozšíril do Orientu.

Tento tanec neslúži len na odreagovanie od práce a každodenných povinností, ale má pozitívne a blahodárne účinky na organizmus, telo i myseľ. Niektoré jeho prvky sa využívajú aj pri rehabilitačných cvičeniach, či aj pre tehotné mamičky. Zlepšuje držanie tela, ohybnosť a rovnováhu. Posilňuje stehenné, brušné, chrbtové svalstvo i svalstvo panvového dna.

Tým, že nie je určený len pre štíhle ženy, ale vyzerá ladne a krásne aj v prevedení žien plnoštíhlych, má pozitívny účinok na psychiku, zlepšuje pocit sebavedomia a akceptovania vlastného tela.

BRUŠNÉ (ORIENTÁLNE TANCE) - mini workshopy orientálneho tanca. Výsledkom sú krátke choreografie na variabilné štýly orientálneho tanca. Kurz obsahuje 5 lekcií po 60 min. 

BRUŠNÉ TANCE - TECHNIKA - dynamické lekcie zamerané na zvládnutie samostatných prvkov orientálneho tanca. Kurz obsahuje 5 lekcií po 60 min. Ak si chcete zamakať, poriadne vydrilovať pohyby, zatancovať, ale nezaťažovať si pamäť choreografiami, je kurz určený práve Vám!

LEKTOR: Janka Redechová

Obidva kurzy sú svojím obsahom vhodné rovnako ako pre pokročilé, tak aj pre začiatočníčky. 

KEDY:

  • BRUŠNÉ (orientálne) TANCE
    • nový kurz od septembra 2018, každý utorok od 18:00, začíname 5.9, podľa záujmu pridáme druhú lekciu

ROZVRH (viac tu...)  CENNÍK (viac tu...) 


  • telefonicky: 0905 181 196