contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

p pegafun png.png

BALETNÁ PRÍPRAVA

Mini Balet (od 4-6 rokov) streda 16:00

Baletná príprava (školáci od 6-11 rokov) streda 17:00

Mini Balet (od 4-6 rokov) štvrtok 16:00

BALETNÁ PRÍPRAVA

8443ec8f-83bb-4c1b-8375-68fe9b62d57a.jpg
 • Mini balet - krúžok pre deti od 4-6 rokov (škôlkári a predškoláci)

 • Baletná príprava - krúžok pre deti od 6-11 rokov (školáci)

Cieľom hodín je osvojenie si správneho postavenia, držania tela a oboznámenie sa so základnými prvkami techniky klasického tanca. Prostredníctvom hodiny baletu dieťa hravou formou rozvíja svoju pohybovú koordináciu (koordináciu dolných končatín s hornými končatinami s pohybmi hlavy a trupu), rytmus, orientáciu a pohyb v priestore, pohybový rozsah, spevňuje svalstvo, pracuje na posilnení posturálneho svalstva pre správny anatomický vývoj. Hodiny sú tiež vhodné pre deti, ktoré si potrebujú odstrániť problém plochej nohy.

Hodina pozostáva zo zahrievacích cvičení, prípravných cvičení na zemi, spevňujúcich a naťahujúcich cvičení, základných prvkov pri tyči a krátkych pohybových variácií. Súčasťou hodiny sú tiež rytmicko-pohybové variácie v priestore a práca s hudbou.

Na oblečenie baletný trikot (dres), legíny alebo punčochy, sukňa. Obutie - gymnastické cvičky.

LEKTOR: Valeriia Polotniak ( 3x násobná majsterka Slovenskej republiky, finalistka majstrovstiev sveta v 10 tancoch 2019)

KEDY: 

 • Mini balet
  - streda 16:00

  - štvrtok 16:00

  • krúžok trvá 60 min. a koná sa 1x do týždňa podľa rozvrhu

 • Baletná príprava
  - streda 17:00

  • krúžok trvá 60 min. a koná sa 1x do týždňa podľa rozvrhu

   Prihlásenie do krúžku je možné aj priebežne, počas roka v prípade, že je na krúžku voľné miesto. Krúžok prebieha raz týždenne vo Vami zvolenom čase. Po skúsenostiach z minulých sezón upozorňujeme, že členské sa uhrádza raz mesačne, bez ohľadu na chorobnosť. V prípade PN dlhšej ako 4 týždne s potvrdením od lekára, je možné členské zohľadniť.
   Úhradou členského máte samozrejme prioritne nárok na miesto v krúžku, neuhradením členského, žiaľ miesto zaniká a posúva sa náhradníkom, ktorý čakajú na krúžok. Odhlásenie z krúžku je nutné oznámiť 2 týždne pred plánovaným ukončením.