contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

BALANS YOGA

20604508_366081487143003_5788246760407193989_n.jpg

BALANS YOGA

Balans yoga 75 min., utorok 18:15

Počas lekcie plynule prechádzame od dychových cvičení, po jednoduché aj zložitejšie ásany. Niektoré zostavy sú pomalšie, iné naopak dynamickejšie. Cvičenie je zamerané na strečing, posilnenie celého tela. Balančné pozície sú nielen o fyzickej rovnováhe, ale získaš tiež väščiu psychickú vyrovnanosť. Po cca. 50 min. yogy ťa čaká relaxácia s tibetskými miskami, meditáciou, mantrami. Tento asi 20 minútový oddych ťa zregeneruje, budeš sa cítiť oddýchnutá/ý. Na úplný záver si spolu vychutnáme čaj alebo zeleninový, či ovocný šotík, ktorý pripravujem vopred.

Power 75min., štvrtok 18:15

Yoga zameraná viac na posilňovanie tela, dynamickejšie zostavy. Cvičí sa spolu 60 min. a záverečných 15 min. je o relaxácií, meditácií a uvoľnení. Na úplný záver si spolu vychutnáme čaj alebo zeleninový, či ovocný šotík, ktorý pripravujem vopred.

Krátko o sebe: Jogu cvičím, lebo ju milujem. Lebo to fyzické sa prenáša na emocionálne. Pohyb je najlepší spôsob ako vypnúť, stíšiť sa a chvíľu nič neriešiť. A keď je to pohyb, ktorý je múdry tým, že rešpektuje dych, vlastné možnosti tela, kde sa nesúťaží, ale prihliada na pozorovanie a vnímanie seba. Preto yoga.

Doplnkové info: Cvičí sa v sále oproti vstupu, prezliekame sa na poschodí v šatni, kde sú skrinky s kľúčikom. Topánky sa nechávajú pred vstupom do sály. So sebou si vezmi podložku, ak nemáš nahlás vopred. Postačí ti malý uterák, fľaša s vodou, pohodlné oblečenie, tenké ponožky. Do sály si vezmi len vypnutý mobil, peňaženku.

EXTERNÝ LEKTOR: Lucia Revús

KEDY: Balans yoga - utorok 18:15

Power balance - štvrtok 18:15

CENA: 

prihláška na mesačný kurz 5€ x počet utorkov/štvrtkov v danom mesiaci (prihláška na mieste alebo email: lucia.revus@gmail.com)

1. vstup -50% zľava - 3€

jednorázovo - 6€

PRENOS LEKCIE:

cez rezervačný systém, najneskôr deň pred konaním, do 21:00 hod. Náhradná hodina je najbližia hodina Balans alebo Power balance yogy.


INFO a PRIHLASOVANIE: 0905 605 921      FB: Lucy Revus   IG: lucy_revus  + link na rezervačný systém :)

 

ROZVRH (tu...)