contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

BALANS YOGA

20604508_366081487143003_5788246760407193989_n.jpg

BALANS YOGA

Balans yoga je spojenie hatha-power-balančnej yogy.


Počas hodiny plynule prechádzame od dychových cvičení, po jednoduché aj zložitejšie ásany. Niektoré zostavy sú pomalšie, iné naopak dynamickejšie. Cvičenie je zamerané na uvoľnenie, posilnenie celého tela, najmä na chrbát a správne držanie tela. Balančné pozície sú nielen o fyzickej rovnováhe, ale získaš tiež väščiu psychickú vyrovnanosť. Úplný záver hodiny je o krátkej meditácií, po ktorej sa budeš cítiť oddýchnutá/ý, plná/ý dobrej energie a nálady. Za odmenu si spolu vychutnáme čaj alebo zeleninový, či ovocný šotík, ktorý pripravujem vopred.

Krátko o sebe: Jogu cvičím, lebo ju milujem. Lebo to fyzické sa prenáša na emocionálne. Pohyb je najlepší spôsob ako vypnúť, stíšiť sa a chvíľu nič neriešiť. A keď je to pohyb, ktorý je múdry tým, že rešpektuje dych, vlastné možnosti tela, kde sa nesúťaží, ale prihliada na pozorovanie a vnímanie seba. Preto yoga.

EXTERNÝ LEKTOR: Lucia Revús

KEDY: utorok 18.20 hod. (o konaní sa informujte sa u lektorky)

CENA: 

  • jednorázovo 5€
  • permanentka 5 vstupov 19€


INFO a PRIHLASOVANIE: 0905 605 921      FB: Lucy Revus   IG: lucy_revus

 

ROZVRH (tu...)