contact us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right.

16 M. R. Štefánika
Martin, Žilinský kraj, 036 01
Slovakia

+421918287449

Tanečná škola pre všetkých. Vitajte v tanečnej škole PegaFun Dance Group. Sme tanečná škola, ktorá sa zameriava na tanečné štýly spoločenského a moderného tanca. Naša škola je vhodná pre všetky vekové kategórie od tých najmenších až po tých najstarších. Ponúkame Vám pravidelné tanečné kurzy a krúžky počas celého roka, mesačné rýchlokurzy, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, kurzy pre dospelých, kurzy Pole Dance Martin. Súčasťou školy je fitness zóna FitArea Pegafun. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete.

BALANS YOGA

YOGA (pripravujeme, predpokladaný začiatok lekcií je od februára 2019

lektorka : Paula Hrachovinová

yoga 60min., pondelok a streda od 18:00

Počas lekcie plynule prechádzame od dychových cvičení, po jednoduché aj zložitejšie ásany. Niektoré zostavy sú pomalšie, iné naopak dynamickejšie. Cvičenie je zamerané na strečing, posilnenie celého tela. Balančné pozície sú nielen o fyzickej rovnováhe, ale získaš tiež väščiu psychickú vyrovnanosť. Po cca. 50 min. yogy ťa čaká relaxácia s tibetskými miskami, meditáciou, mantrami. Tento asi 20 minútový oddych ťa zregeneruje, budeš sa cítiť oddýchnutá/ý. Na úplný záver si spolu vychutnáme čaj alebo zeleninový, či ovocný šotík, ktorý pripravujem vopred.


 

ROZVRH (tu...)